Поиск по сайту
Рефераты / Педагогика /Не нашли нужную работу? Закажи реферат, курсовую, диплом на заказ реферат на тему: Отчет по педагогической практикеАналіз відвіданого уроку. Вчитель географії: ______________________ Методичні розробки двох проведених занять. План конспект 1-го проведеного заняття. Тема: Географія транспорту. Мета: Показати роль транспорту в міжнародному географічному поділі праці, визначити головні напрямки зовнішніх економічних звязків. Вчити одержувати інформацію з картографічного та статистичного матеріалу, робити висновки. Форма проведення заняття: урок засвоєння нових знань. Методи навчання: інформаційний, проблемний, пошуковий. Дидактичне забезпечення: карти підручника, таблиці, слайди. Структура уроку: 1. Організаційний момент. 2. Мотивація учбової діяльності. 3. Актуалізація опорних знань. 4. Вивчення нового матеріалу. 5. Узагальнення знань. 6. Домашнє завдання. Хід уроку. 1. Організаційний момент. Вчитель вітається з учнями та відмічає відсутніх, організовує клас зорієнтуватися на роботі. 2. Мотивація учбової діяльності. Сьогодні на міжнародний ринок виходять не тільки Україна ті її області, а і окремі підприємства, об'єднання, організації. Це способствує розвитку міжнародних економічних звязків та відкриває можливість зростання ефективності суспільного виробництва завдяки активній участі в світовому ринку. Задача транспорту задоволення потрібностей суспільства у перевезенні вантажів та пасажирів, забезпечення можливості поділу праці між різними частинами країни та зовнішніх економічних звязків. 3. Актуалізація спірних знань. Учням пропонується дати відповіді на слідуючи питання: - що таке НТР? - як впливає НТР на розвиток транспорту і зовнішніх економічних звязків? - 4. Вивчення нового матеріалу. Вчитель пропонує наступну роботу учням: - самостійна робота з текстом підручника і картами: складання коротких записів (план, опорні слова, питання); - аналіз таблиць № 25, 26, 27; - складання діаграми “довжина і густота залізничної мережі для країн США, Японії, Західна Європа, Індія, Австралія, Україна”. 5. Узагальнення знань. Запитання до учнів: - порівняти забезпеченість залізницями розвинутих капіталістичних країн світу і країн, що розвиваються. - чому більша частина судноплавних трас світового значення зосереджена в басейні Атлантичного океану? 6. Домашнє завдання. Вивчити параграф 26. “Географія транспорту”, стр. 47-51 Аналіз Уроку по географії на тему: “Зовнішні економічні звязки”, проведеного студентом Кісільовим Дмитром Алімовичем. Урок-лекція в 10 Б класі по темі “Зовнішні економічні звязки” проведений на достатньо високому рівні як по змісту, так і по оформленню наочному посібниками. Матеріал лекції правильно побудований в методичному відношенні, витримана структура проведення уроку-лекції. На початку уроку-лекції студент чітко поставив завдання перед учнями, це допомогло учням слідкувати за викладенням матеріалу. Студент навчає учнів правильно робити короткі конспекти лекції. Закріплення матеріалу і перевірка конспектів учнів свідчить, що вивчений матеріал на уроці, ними засвоєний. Дмитро Алімович глибоко знає матеріал, швидко оволодів класом, уміло використав дидактичні засоби для реалізації задач уроку. Вчитель географії __________________ План-конспект 2-го проведеного заняття. Тема: Зовнішні економічні звязки. Мета: Засвоєння учнями нових знань про зовнішні економічні звязки. Розвиток логічного мислення учнів шляхом удосконалення уміння узагальнювати, та аналізувати скачать реферат 1 2 3 Не нашли нужную работу? Закажи реферат, курсовую, диплом на заказ Внимание! Студенческий отдых и мегатусовка после сессии!
Рефераты и/или содержимое рефератов предназначено исключительно для ознакомления, без целей коммерческого использования. Все права в отношении рефератов и/или содержимого рефератов принадлежат их законным правообладателям. Любое их использование возможно лишь с согласия законных правообладателей. Администрация сайта не несет ответственности за возможный вред и/или убытки, возникшие или полученные в связи с использованием рефератов и/или содержимого рефератов.
|
Обратная связь. |